بزرگ‌ترین تولیدکننده جامبو بگ ، فروش جامبو بگ

اگر به دنبال خرید یا فروش جامبو بگ  (تولیدی جامبو بگ) برای کسب‌وکار خود هستید، پیداکردن محصول مناسب اغلب می‌تواند یک چالش باشد. بسته به نیاز و هدف شما، چندین نوع جامبو بگ وجود دارد که می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. در اینجا یک مرور مختصر از انواع جامبو بگ موجود در شرکت جامبو بافت نوین که تولید کننده جامبو بگ است، آورده شده است.

اما قبل از اینکه به انواع مختلف این کیسه ها بپردازیم، اجازه دهید به چند سؤال اساسی در تعریف و ویژگی‌های استاندارد هنگام خریدو فروش جامبو بگ پاسخ دهیم. پس با ما همراه باشید تا به سؤالات اساسی در این حوزه پاسخ بدهیم.

جامبو بگ چیست؟

جامبو بگ‌ها که به نام کیسه‌های حجیم نیز شناخته می‌شوند، امروزه تقریباً برای هر صنعتی که نیاز به ذخیره، بسته‌بندی و حمل مواد جامد خشک جامد دارد، انتخاب مهمی هستند. این محفظه‌های طراحی شده ویژه، علاوه بر ویژگی صرفه‌جویی در فضا و هزینه، به دلیل انعطاف‌پذیری در استفاده، ظرفیت حمل وزن زیاد و توانایی مقاومت در شرایط سخت، معروف هستند.

فروش جامبو بگ

انواع جامبو بگ و کاربرد هرکدام

انواع جامبو بگ و کاربردهای آن‌ها

به‌طورکلی یک شرکت تولیدکننده کیسه جامبو بگ، چهار نوع جامبو بگ تولید می‌کند و این نوع کیسه‌ها کاربردهای مختلفی را انجام می‌دهند.

  • جامبو بگ‌های بالا باز:

این دسته مکعب‌هایی از پلاستیک بافته شده در پنج طرف هستند که رویه آن کاملاً باز است. در صنایعی که نیاز به پرکردن کیسه‌های حجیم به‌صورت دستی دارند، جامبو بگ‌های باز انتخابی عالی هستند.

  • جامبو بگ‌های دافلی

کیسه‌های دافلی دارای پارچه اضافی در قسمت بالایی هستند و فروش جامبو بگ از این نوع، به کاربران اجازه می‌دهد ورودی بالایی را به طور کامل باز و بسته کنند. کیسه‌های حجیم دافل انتخابی ایده‌آل در صنایعی هستند که پوشش کامل مواد حمل شده و ذخیره شده ضروری است.

  • جامبو بگ‌های بافلی

جامبو بگ‌های بافلی شبیه انواع بالا باز هستند، اما دارای آسترهای داخلی محکم بیشتری هستند. این پانل‌های آستر به کیسه اجازه می‌دهد تا شکل مکعبی ثابت خود را بدون توجه به اینکه چه موادی در آن قرار دارد یا چقدر سنگین است، حفظ کند. قبل از مراجعه به مراکز فروش جامبو بگ، در نظر داشته باشید جامبو بگ‌های بافلی برای کاربردهای صنعتی ایده‌آل هستند که در آن کیسه‌های فله در یک فضای کوچک روی‌هم قرار می‌گیرند یا محکم بسته می‌شوند.

  • جامبو بگ‌های دهانه‌دار

جامبو بگ‌های دهانه‌دار شبیه به کیسه‌های بالا هستند با این تفاوت که به‌جای پارچه قابل بسته‌شدن، یک دهانه دارند. این کیسه‌ها برای صنایعی که به‌سرعت، خیلی کارآمد و با کمترین ریخت‌وپاش نیاز به پرکردن کیسه‌های حجیم دارند، ایده‌آل هستند.

فروش کیسه جامبو بگ

فروش کیسه جامبو بگ

 

چرا باید به نوع ساخت جامبو بگ اهمیت دهید؟

نوع ساخت جامبو بگ، می‌تواند بر روی بسیاری از ویژگی‌های آن تأثیر بگذارد. نوع ساخت می‌تواند بر SWL (بار کار ایمن) و توانایی کیسه برای حفظ شکل خود در هنگام پرشدن تأثیر بگذارد و این مسئله به نوبه خود، می‌تواند بر نحوه انباشته شدن کیسه و نحوه نگهداری آن اثرگذار باشد.

فروش جامبو بگ خاص، برای کاربردهای صنعتی خاص نیز بهتر است. این عمدتاً به دلیل ذخیره یا حمل‌ونقل محصول در کیسه است. برای تصمیم‌گیری در مورد بهترین جامبو بگ برای محصول و کاربرد شما باید با شرکت فروش کیسه جامبو بگ (تولیدی جامبو بگ) خود مشورت کنید.

نکات مهم برای انتخاب جامبو بگ

در ادامه مهم‌ترین مواردی که باید در این حوزه مدنظر داشته باشید را برایتان شرح خواهیم داد.

  • نیازهای حفاظتی

وقتی جامبو بگ را انتخاب می‌کنید، در نظر بگیرید که آیا محصولاتی که با آنها کار می‌کنید نیاز به محافظت بیشتری دارند یا خیر. اگر این‌طور است، ممکن است بخواهید جامبو بگ‌های دافلی یا بافل‌دار را در نظر بگیرید. جامبو بگ‌های دافل امکان بسته‌شدن کامل و ایمنی را فراهم می‌کنند و کیسه‌های بافل‌دار تقویت جانبی اضافی و محکمی را برای بارهای حساس ارائه می‌دهند.

  • نیازهای پرکردن

به این فکر کنید که آیا عملیات شما به‌سرعت و دقت بیشتری در پرکردن کیسه‌های جامبو نیاز دارد یا خیر. همچنین باید در نظر بگیرید که آیا به‌حداقل‌رساندن تلفات محصول به دلیل ریزش یک اولویت است یا خیر. اگر چنین است، از شرکا تولیدکننده کیسه جامبو بگ، کیسه‌های سرپایی را بخواهید که می‌توانند جریان محصول را برای فرایند پرکردن کارآمدتر در اطراف هدایت کنند.

  • اندازه و شکل بار

هنگام انتخاب کیسه‌های حجیم، باید اندازه و شکل بارهایی را که احتمالاً حمل می‌کنند نیز در نظر بگیرید. اگر بارها حجیم و شکل نامنظم دارند، به جامبو بگ‌های روباز فکر کنید که با اجازه دادن به محصولات بیرون‌زده، در صورت لزوم انعطاف‌پذیری بیشتری را ایجاد می‌کند.

استفاده از جامبو بگ در صنایع

استفاده از جامبو بگ در صنایع

برترین تولیدکننده و فروش جامبو بگ

در شرکت جامبو بافت نوین، طیف گسترده‌ای از کیسه‌های فله را تولید می‌شود و آن‌ها را مطابق با مشخصات مشتری تنظیم می‌کنند. این مجموعه نیازهای ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل در صنایع را به بهترین نحو برآورده می‌سازد.

این شرکت تولیدکننده جامبو بگ (تولیدی جامبو بگ)، از شیوه‌های تولید برتر پیروی می‌کند که با استانداردهای جهانی مطابقت دارد و کنترل کیفیت دقیق را حفظ می‌کند.

علت آن این است که مطمئن شوید که هر جامبو بگ از نظر کیفیت برتر است و بهترین ارزش را برای پول شما ارائه می‌دهد. از جمله نکات مهم شرکت جامبو بافت نوین می‌توان به درنظرگرفتن و استفاده از مجرب‌ترین نیروها در ضمیمه تولید و دوخت کیسه‌ها با بهترین متریال‌های موجود اشاره کرد.

این شرکت از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تولید با برند Starlinger اتریش استفاده می‌کند. همچنین برترین، دقیق‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات را تولید کرده تا مقاومت بالاتری را در برابر وزن قابل‌تحمل محتوا، داشته باشد.

نکته قابل‌توجه این است که برند Starlinger اولین و برترین برند در ایران در ضمیمه تولید و فروش جامبو بگ (تولیدی جامبو بگ) است.

 

انواع جامبو بگ از نظر ساخت

انواع جامبو بگ از نظر ساخت

نتیجه

اگر به دنبال کیف‌های حجیم برای کسب‌وکار خود هستید، با لاین فروش جامبوبگ شرکت جامبو بافت نوین آشنا شوید. خرید کیسه‌های فله بازسازی شده به شرکت کمک می‌کند تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کند.

علاوه‌برآن قیمت نهایی خود را بهبود بخشد و جامبو بگ‌های باکیفیت و قابل‌اعتماد را به دست آورد تا عملیات به‌خوبی اجرا شود. بهتر از همه، می‌دانید که پلاستیک را از محل‌های دفن زباله دورنگه می‌دارید و نقش خود را برای محیط‌زیست و قابلیت سکونت سیاره ما انجام می‌دهید.

از اینکه در مورد رایج‌ترین انواع جامبو بگ‌ها مطالعه کردید متشکریم!

اگر تجارت شما با مقادیر زیادی مواد سروکار دارد، حتماً به روشی مطمئن و راحت برای نگهداری و حمل‌ونقل آنها نیاز دارید.

ایمنی و قابلیت اطمینان اولویت اصلی ماست. هر کیسه‌ای که می‌فروشیم دارای یک‌بار کار ایمن (SWL) است.

برای اینکه مطمئن شوید محصولی که بسته‌بندی می‌کنید از SWL جامبو بگ موردنظر شما تجاوز نمی‌کند، باید چگالی فله محصولی را که بسته‌بندی می‌کنید و همچنین ظرفیت جامبو بگ را بدانید.

تولید کننده انواع جامبوبگ

  • ۰۹۱۲۲۱۱۲۱۹۵

  • ۰۹۱۲۴۸۷۹۹۱۵

  • ۰۹۳۵۴۳۲۹۱۸۰

کمپانی جامبو بافت نوین تولید کننده جامبو بگ ( بیگ بگ) با کیفیت بالا در اندازه ها و طرح های مختلف (۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلو گرمی) متناسب با نیاز شرکت ها ( مارک دار و یا بدون مارک)  و با قیمت های بسیار مناسب است.