درباره شرکت جامبو بافت نوین

 شرکت جامبو بافت نوین(سهامی خاص) تولید کننده کیسه های پلی پروپیلن با محصولات متنوعی از قبیل :رول جامبو ، رول جامبو لمینت شده ، رول پلی پروپیلن ، رول پلی پروپیلن لمینت شده ، کیسه های دوختی جامبوبگ ،کیسه های دوختی پلی پروپیلن،  AD*STAR می باشد.

این گروه صنعتی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ با واردات ماشین الات پیشرفته از شرکت استارلینگر اتریش در مساحت بالغ بر ۲۰۰۰۰ متر مربع و به کارگیری بیش از ۱۵۰ نیروی مجرب در ضمینه تولید رول آغاز نموده و در ضمینه دوخت با بیش از ۱۰۰ نیروی مجرب همواره تلاش مینمایند تا با محصولات با کیفیت در خدمت مشتریان محترم بوده و رضایت آنان را جلب نمایند.

 

بخش تولید:
از جمله نکات مهم این شرکت میتوان به در نظر گرفتن و استفاده از مجرب ترین نیروها در ضمینه تولید و دوخت کیسه ها با بهترین متریال های موجود اشاره کرد.

 

 

دستگاه ها:

این شرکت از مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های تولید با برند Starlinger اتریش استفاده میکند که برترین،دقیق ترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید کرده تا مقاومت بالاتری را در برابر وزن قابل تحمل داشته باشد. نکته قابل توجه این است که برند Starlinger اولین و برترین برند در دنیا در ضمینه تولید پارچه کیسه میباشد.

 

 

صادرات:

شرکت جامبو بافت نوین یکی از برترین صادر کنندگان کیسه به کشور های همسایه با نازل ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن  میباشد.

 

آدرس دفتر مرکزی :

خیابان فدایان اسلام ، میدان بسیج ، ساختمان پرهون ، طبقه۳ ، واحد۱۱

تلفن : ۰۹۱۲۴۸۷۹۹۱۵ **** ۰۹۳۵۴۳۲۹۱۸۰