فروش جامبوبگ

۱۴۰۰/۰۴/۰۶

فروش جامبوبگ ( فروش جامبو بگ ) در ایران ؟ فروشنده انواع کیسه های جامبوبگ ؟ فروشنده انواع جامبو بگ صادراتی در ایران ؟ فروش جامبوبگ در تهران ؟ بهترین تولید کننده کیسه جامبو بگ ؟ فروش همکاری بیگ بگ ( جامبوبگ ) ؟ فروش عمده به قیمت کارخانه ؟ ابعاد گونی های جامبو بگ ؟ فروش کیسه جامبو با قیمت ارزان ؟  اینها مطالبی است که دوستان و همکاران ما در اینترنت به دنبال آنها هستند.

فروش جامبو بگ

فروش جامبو بگ

شرکت جامبوبافت نوین با بهره گیری از دستگاه های روز دنیا و استفاده از نیروهای خلاق و با تجربه ، اقدام به تولید و فروش جامبوبگ (jumbo bag) در ایران نموده است.

برترین فروشنده انواع جامبو بگ صادراتی در ایران ؟

بسیاری از شرکت ها و کارخانه های تولید صنایع برای کاهش هزینه های جاری ، حمل و نقل آسان و بسته بندی مناسب محصولات خود (  فلزی ، پودری و …) به استفاده از کیسه های جامبوبگ روی آورده اند .

گروه تولیدی جامبوبافت نوین با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت اقدام به تولید و فروش کیسه های جامبو در ایران نموده است تا پاسخگوی شرکت های صنایع در ایران باشد.

فروش جامبوبگ در تهران :

گروه تولیدی جامبو بافت نوین در تهران این امکان را برای همکاران و مشتریان خود فراهم کرده است که انواع سفارشات خودشان بسته به ظرفیت مورد نیاز اعلام نمایند تا با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن سفارشات خود را در شهر مورد نظر یا درب کارخانه تخویل بگیرند . جهت اطلاع از قیمت محصولات می توانید با تیم پشتیبانی و مشاوران فروش این مجموعه در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل تماس بگیرید تا یک خرید رضایت بخش از مجموعه را داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی سفارش و خرید کیسه های جامبوبگ با ما تماس بگیرید…

  • ۰۹۱۲۲۱۱۲۱۹۵

  • ۰۹۱۲۴۸۷۹۹۱۵

  • ۰۹۳۵۴۳۲۹۱۸۰

کمپانی جامبو بافت نوین تولید کننده جامبو بگ ( بیگ بگ) با کیفیت بالا در اندازه ها و طرح های مختلف (۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلو گرمی) متناسب با نیاز شرکت ها ( مارک دار و یا بدون مارک)  و با قیمت های بسیار مناسب است.